Конституція України закріплює цілу систему гарантій захисту честі, гідності та ділової репутації. До першої групи таких гарантій необхідно віднести уповнова­жуючі норми.

Так, стаття 3 Основного Закону визнає людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку найвищою соціальною цінністю. У цій статті вказано, що права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спря­мованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.


ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки. Додаткові виплати мають посилити державні програми, започатковані Урядом України.

Допомогу зможуть отримати родини відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2022 р. №405 "Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо додаткових заходів соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення" ( ознайомитись )

Запобігання та протидія домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми


В Україні запрацювала «гаряча лінія» підтримки батьків після пологів

За інформацією Міністерство соціальної політики України 7 червня запущено безкоштовну «гарячу лінію» підтримки батьків після пологів..

Міністерство розробило гарячу лінію для всієї родини. На неї можуть телефонувати і жінки, і чоловіки, і близькі родичі.

Сфери для консультування гарячої лінії:

— психологічна підтримка, відновлення після пологів, материнство в умовах пандемії;

— гінекологія, ендокринологія, грудне вигодовування;

— налагодження сну;

— догляд за дитиною;

— перші документи дитини та соціальні виплати.

Оператори гарячої лінії пройшли відповідне навчання у фахівців щодо відповідей на ті питання, які можуть виникати у батьків. Оператор ставитиме додаткові запитання, уточнюватиме інформацію, щоб надати потрібну відповідь.

Лінія працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00 та в суботу з 9.00 до 16.00.
Номер безкоштовної «гарячої лінії» підтримки батьків після пологів 0800-500-313.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.